• PH2 Honkbal Week man

  • Cromtigers HB U12-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    DagTijdTrainingVeldKleedkamer
  • Oefenwedstrijden

    WedstrijddatumWedstrijdAccomodatie
  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 jul. 10:00Cromtigers HB U12-2 - Alcmaria Victrix HB U12-1Sportpark de Omzoom
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Cromtigers HB U12-2 (HPWC1 Honkbal U12)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcmaria Victrix HB U12-11111001862416222
    2Herons HB U12-2117049790714
    3Urbanus HB U12-112705110101914
    4Rooswijk HB U12-110613116872913
    5Cromtigers PH2105147876211
    6Alcmaria Victrix HB U12-21141669123-549
    7Bears-rangers HB U12-11121889146-575
    8Double Stars Heiloo HB U12-212001255153-980